Američtí demokraté byli a jsou stranou, která zneužívá menšiny

Provokativní titulek pouze na první pohled. Historická exkurze mluví jasně. Fakt, že se nejedná o příliš známé skutečnosti, je pouze dalším důkazem, jak lze nepozorovaně posouvat veřejným míněním a míchat pojmy padouch, nebo hrdina.

Američtí demokraté byli a jsou stranou, která zneužívá menšiny

a

Logo - Facebook

Minule jsme psali

Harvardský rasismus naruby

Mohlo by vás zajímat

Rozšířený seznam zemí, které by měly platit reparace za otroctví