Rádio Jerevan radí PR oddělení vlády. Její obliba vystřelí do oblak

Vláda se obává nespokojenosti občanů. Ale celé je to jenom o tom, že nedokáže nápaditě prodat svoje moudré kroky. Tak, aby to občané pochopili. Naštěstí je tady rádio Jerevan, které jediné je schopné zastavit propad popularity.

21. 2. 2024

Jak se pozná pravice, ví jedině rádio Jerevan

Rozdíly mezi pravicí a levicí se postupně stírají, neboť převládá pocit, že umělé inteligenci se podařilo stvořit nový živožišný druh s tajuplným názvem Osel Otresse. Přesto ještě nějaké rozdíly zůstávají.

7. 2. 2024

Istanbul v Jerevanu aneb rádio versus istanbulská dohoda

Do redakce přišla záplava dotazů na téma istanbulské dohody. Reakce rádia byla jako vždy. Záplava přesných a vyčerpávajících odpovědí.

31. 1. 2024

Američané mají pochyby o tom, co se skutečně stalo 6. ledna u Kapitolu

V lednu roku 2021 vtrhli demonstranti podporující Donalda Trumpa do budovy amerického Kapitolu. Americké soudy se nyní snaží zabránit Donaldu Trumpovi, aby mohl kandidovat v příštích prezidentských volbách. Důvodem je jeho údajná účast na událostech z 6. ledna. Jeho podpora přesto roste.

25. 1. 2024

Do rádia Jerevan přišel dotaz se samotného Vatikánu

Vatikán vyslal do sídla rádia oddíl papežské gardy v krásně barevných uniformách a s blyštivými halapartnami. Je to čest radit Vatikánu.

24. 1. 2024

Zaznělo na setkání světových lídrů v Davosu

V Davosu probíhá setkání Světového ekonomického fóra, na kterém se sešli političtí a podnikatelští lídři z celého světa. Malá ukázka ze dvou z těch mnoha projevů, které ve Švýcarsku zazněly: argentinský prezident Javier Milei a Ursula von der Leyen.

21. 1. 2024

Rádio Jerevan má nově i právní oddělení

Ano, je to tak. Duch svobody, který kdysi tak radostně poslouchal šum vody po lučinách a hukot borů po skalinách, sedí tiše v koutku se staženými kalhotami a bojí se ceknout. Nemá ani tušení, odkud může něco přijít.

16. 1. 2024

Novoroční dezinformační test

Jsou lidé, kteří každý den do úmoru prosívají zprávy, aby rozhodli, co si lidé mohou přečíst a co už je pro ně tak složité, že by to nepochopili. Jejich práce je odpovědná, zavazující a nelehká. Každý si může vyzkoušet, jak těžká práce to je.

10. 1. 2024

O pokrytectví a neustálém testování, co lidé vydrží

Proč se členové mezivládního klimatického panelu osobně nepodílejí na snižování uhlíkové stopy? A další výběr zpráv ze světového tisku.

9. 1. 2024

Neuvěřitelný příběh Jeffrey Epsteina a jeho lolita byznysu

Tento týden zveřejnil americký soud dosud utajované záznamy ze soudního procesu s Jeffrey Epsteinem, tajemným boháčem, který dohazoval mladé dívky mocným mužům. Případ hodný Jamese Bonda. Celá kauza chronologicky.

4. 1. 2024