Ruské dezinformace se ukázaly býti dezinformacemi americkými

Agent, který vyšetřoval napojení Donalda Trumpa na Rusko, byl minulý měsíc zatčen za spolupráci s ruským oligarchou. Twitter zveřejnil další interní dokumenty, ze kterých vyplývá, že účty vydávané za ruské troly byly ve skutečnosti většinou účty občanů USA, Kanady a Británie.

5. 2. 2023

Pfizer zvažuje experimentální mutace virů nebo je již provádí

Na videu natočeném tajně novináři uvádí jeden z výzkumných ředitelů firmy Pfizer, že firma experimentuje s mutacemi virů s cílem mít vyvinuté vakcíny v předstihu.

31. 1. 2023

Nový šéf CNN si stěžuje na nenávistné reakce levice

Aneb o netoleranci apoštolů tolerance, smrti, která nikoho nedojala, a nenávistných projevech, které jsou zcela v pořádku.

30. 1. 2023

Průměrná teplota na Zemi posledních sedm let klesá

Podle oficiálních a veřejně přístupných údajů americké meteorologické agentury je trend průměrných teplot na celé zeměkouli včetně moří a oceánů od roku 2015 klesající.

25. 1. 2023

Zadarmo už asi píší pouze dezinformátoři

Několik zpráv ze světového tisku o tom, kdo všechno dostává peníze za články o změnách klimatu nebo otevřené přiznání konfliktu zájmů v nejvyšším zdravotnickém orgánu.

24. 1. 2023

Žaloba na mediální kartel s názvem „Iniciativa důvěryhodných médií”

Malí vydavatelé online zpráv se spojili a podali žalobu na BBC a další velké mediální domy. V žalobě uvádějí, že se velké mediální organizace spojily se sociálními sítěmi, aby eliminovaly konkurenční zprávy o pandemii.

17. 1. 2023

Když je někde teplo, jinde je zima, nebo dokonce třeskutá zima

V Sydney zažívají téměř rekordní šňůru podprůměrných teplot, na Sibiři je třeskutě mrazivo, v Kalifornii jsou zavaleni sněhem a v Grónsku ledu utěšeně přibývá.

15. 1. 2023

Zelená destrukce za peníze občanů. Aniž by jim to někdo řekl

V texaském senátu proběhlo veřejné slyšení, které poodhalilo, jak investiční společnosti prosazují zelenou politiku bez vědomí svých investorů. Finanční instituce dokonce požadují, aby jejich klienti výměnou za financování zveřejňovali klimatické příspěvky na sociálních sítích.

10. 1. 2023

Je na to studie. Mlčte a dělejte, co se vám řekne

Když na něco existuje studie, je to něco jako slovo boží, na základě kterého je možné omezovat nejzákladnější práva, možná nenávratně zasahovat do vývoje dětí a ničit firmy, které někdo budoval desítky let. Může být studie nekvalitní? Nebo úplný blábol? Je to dokonce pravděpodobné!

9. 1. 2023

Zdraví nemusí vždy zvítězit, když proti němu stojí peníze

Několik zpráv, které ukazují, že svědomí a peníze nemusí stát na stejné straně. A že svobodný přístup k informacím je rozhodující pro to, aby si člověk mohl udělat názor, za který si odpovídá on sám. Stejně jako za svoje zdraví.

3. 1. 2023